Promocja !

regulamin

 

W okresie przedświątecznym może nastąpić opóźnienie w dostarczaniu przesyłek ze strony Poczty Polskiej.

 

Nasza galeria nie realizuje zamowienia za przelewem tylko za pobraniem, usluga bezplatny odbior osobisty w centrum Warszawy na zamowienia powyzej kwote 100 zl. w celu unikniecia nieporozumiem prosimy o kontakt mailowy na luchodufl@hotmail.com

1. Wszystkie wyroby dostępne Galerii Santusitay - Sztuka Peru dostępne pod adresem  www.sztukaperu.com, są nowe, pochodzą z eksportu z Ameryki Południowej i zostały legalnie wprowadzone na rynek Polski.

2. Ceny produktów wyrażone w złotych polskich są cenami brutto)

3. Aby zakupić w naszej Galerii wyrób możesz zarejestrować się lub zakupić towar bez rejestracji podając swoje dane osobowe i adres dostawy z wyjątkiem zamówień za pobraniem które wymagają obowiązkowej rejestracji, w przypadku braku rejestracji zamówienie nie potwierdzone przez zamawiającego e-mailem bądź telefonicznie nie będą realizowane.

4. Rejestrując się będziesz mógł szybko zrobić zakupy, śledzić stan swoich zamówień i oglądać historie zakupów, otrzymasz również możliwość brania udziału w konkursach i loteriach organizowanych przez naszą Galerię.

5. Dokonując kolejnych zakupów, wystarczy że zalogujesz się (podając swój e-mail oraz hasło z formularza rejestracyjnego).

6. Przesłany przez Ciebie formularz zamówienia jest jednoznaczny ze złożeniem oferty zakupu w naszej Galerii (w rozumieniu kodeksu cywilnego).

7. Do ceny zakupionego przedmiotu doliczamy koszt przesyłki, całkowity koszt zamówienia możesz sprawdzić po wybraniu opcji forma dostawy przesyłki i płatności, zanim zaakceptujesz i wyślesz do nas zamówienie.

8. Po złożeniu zamówienie będzesz mógł obejrzeć jego szczegóły. Wyślemy Ci również informację drogą mailową z potwierdzeniem, że paczka została już do Ciebie wysłana.

Czas realizacji zamówienia do 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Galerii.

9. Możliwość płatności za złożone zamówienie:

- płatność przelewem na ponizej podany numer konta w punkcie "DOSTAWA I TRANSPORT"

-płatność przy odbiorze.

- za pobraniem.

kontakt do administratora strony to:

luchoduf@hotmail.com

 

12. Prosimy zwróć uwagę na poprawne wpisanie swoich danych kontaktowych (e-mail, adres, telefon), unikniemy w ten sposób błędów i pomyłek w realizacji Twojego zamówienia.

13. Jeśli przy danym produkcie nie pojawia się ikonka "koszyk" oznacza to że produkt jest w tej chwili niedostępny.

 

DOSTAWA I TRANSPORT

 

14. Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są odpowiednio zabezpieczone.

15. Zamówienie wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

16. Ceny podajemy w przedziałach, gdyż są uzależnione od wagi:

 

Pobranie - od 15,50 zł do 20,50 zł

Darmowy odbiór osobisty - na kwote powyzej 100 zl odbiór w centrum Warszawy.

 

17. W przypadku zamówień zagranicznych, koszty dostawy produktu wycenimy indywidualnie.

18. Jeśli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić na nasz adres w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. (ustawa z dn 2.III.2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny). Prosimy powiadom nas o tym fakcie za pośrednictwem e-mail-a.

19. Zwrócony produkt nie może być używany i uszkodzony, a odsyłając go do nas zapakuj go w taki spsób by nie uległ uszkodzeniu podczas transportu.

20. Należność za zwrócony produkt zwrócimy Ci na podane konto bankowe w ciągu 7 dni od momentu otrzymania zwrotu.

21. Koszty dostawy i odesłania produktu nie podlegają zwrotowi.

22. Nie przyjmujemy zwrotów wyrobów z działu Inspiracje realizowanych na indywidualne zamówienie.

 

 

REKLAMACJE

 

23. Jeśli stwierdzisz że paczka którą otrzymałeś jest uszkodzona, bądź może być uszkodzona jej zawartość czyli zamówiony produkt (pogięte pudełko, koperta, przecięcia, oderwania), nie podpisuj odbioru do momentu upewnienia się w jakim stanie się ona znajduje.

24. Po stwierdzeniu uszkodzenia zawartości sporządź reklamację z firmą dostarczającą przesyłkę (zrób zdjęcie uszkodzonego towaru).

25. Tylko na podstawie druku reklamacji sporządzonego w obecności kuriera, listonosza i podpisany przez niego,nasza Galeria będzie mogła rozpatrzyć taką reklamację.

26. Powiadom nas o zaistniałej sytuacji i odeślij na nasz adres paczkę z dowodem zakupu w naszej Galerii oraz sporządzonym drukiem reklamacyjnym.

27. Gdy nie otrzymasz przesyłki pomimo powiadomienia iż została ona do Ciebie wysłana, reklamacje można złożyć dopiero po upływie maksymalnego czasu na doręczenie przesyłki (co opisuje regulamin firm dostarczających).

28. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji (przesyłka została zagubiona lub uszkodzona podczas transportu) otrzymasz od nas zwrot całej wpłaconej kwoty na podany numer konta.

29. W przypadku nie uznania przez nas reklamacji (brak rachunku, brak oryginalnego opakowania, ślady użytkowania, brak druku reklamacyjnego) odsyłamy produkt do Ciebie na Twój koszt.

30. NEWSLETTER

Akceptując nasz regulamin przy składaniu zamówienia wyrażasz automatycznie zgodę na wpisanie twojego e-maila do NEWSLETTERA, jednocześnie informujemy że twoje dane nie będą ujawniane innym osobom i podmiotom zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.VIII.1997 r.

31. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego bądź sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

32. Wszelkie dane osobowe są poufne i nie będą ujawniane innym osobom i podmiotom zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.VIII.1997 r.

33. Masz prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żadania o zaprzestania ich wykorzystania.

34. Zdjęcia, wszystkie teksty, które znajdują się na stronie www.sztukaperu.com , należą do właściciela Galerii Santusitay - Sztuka Peru. Wykorzystanie ich bez mojej zgody do jakichkolwiek celów jest naruszaniem prawa autorskiego (ustawa z dn. 4.II.1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych).

35. Zastrzegam sobie prawo do zmiany treści regulaminu o czym zarejestrowany użytkownik Galerii zostanie powiadomiony za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2008 sztukaperu.com

ponczo, wełna lamy, egzotyczna biżuteria