Promocja !

Guantes Alpacril para Nino Azul metalico

DLA DZIECI » czapki, rękawiczki

Cena:15.00
Posiadamy na stanie:1
Cechy
Rozmiar długość około 16 - 18 cm, szerokość w środkowej części około 10 cm, długość palców około 5 - 6 cm.
Kolor Niebieski metalik, biały.
masz pytania?

Materiał: 80 % wełna alpaki, 20 % akryl.

Kolor: niebieski metalik, biały.

Wzory: lamy.

Długość  rękawiczek około 16 - 18 cm.

Szerokość w środkowej części około 10 cm.

Długość palców około 5 - 6 cm.

Przeznaczony dla dzieci w wieku 1 - 3 lat.

Kraj pochodzenia: Peru.

 

Te malutkie rękawiczki są niezwykle cieplutkie (wełna alpaka) i miłe w dotyku (akryl). Rozmiar dla dzieci w wieku 1 - 3 lat. Dokładne wymiary podane są powyżej.


Zatop się w delikatnych objęciach peruwiańskiego alpakrylu, a wędrujące po rękawiczkach lamy, alpaki i trzymające się za ręce cholitas niech przeniosą Cię w świat niesamowitych barw egzotycznej Ameryki Południowej.


Nie bez przyczyny, welna alpaki i lamy posiada wiele zalet: doskonale chroni ciało przed utratą ciepła, nie przepuszcza wilgoci ani wody, tak więc nawet w zmoczonym ubraniu będzie ci w niej ciepło. Jest odporna na działanie promieniowania słonecznego i jest odporna na zabrudzenia. Co najważniejsze jest hypoalergiczna (nie powoduje uczuleń) a jej delikatność, miękkość i sprężystość potrafi przekupić ludzi najbardziej opornych na noszenie wełny.

 

Wszystkie wyroby z wełny lamy i alpaki pierzemy ręcznie przy użyciu delikatnego detergentu w temperaturze max. 30 stopni, suszymy w pozycji poziomej. W ten sposób twoje rzeczy zachowają naturalne żywe i oryginalne kolory, a włókna nie rozcięgną się.

A A A

Komentarze:

Copyright © 2008 sztukaperu.com

ponczo, wełna lamy, egzotyczna biżuteria