Promocja !

Guantes Manoplas de Alpacril Violeta

UBRANIA » szaliki, rękawiczki

Cena:30.00
Posiadamy na stanie:1
Cechy
Rozmiar długość rękawiczek około 22 - 24 cm, szerokość około 8 - 11 cm, długość zakrywki 8 cm. długość odsłoniętych palców 4 cm
Kolor Fiolet, czerwony, zielony, żółty, pomarancz.
masz pytania?

Materiał: 80 % wełna alpaki, 20 % akryl

Długość rękawiczek około 24 cm.

Szerokość około 8 -11 cm.

Długość zakrywki 8 cm.

Długość odsłoniętych palców 4 cm.

Kolor: Fiolet, czerwony, zielony, żółty, pomarancz.

Wzory: inkaskie, lamy.

Kraj pochodzenia: Peru.


Rękawiczki zostały wykonane ręcznie na drutach w kolorach naturalnych wełny alpaki. Są dwufunkcyjne: można je nosić z odsloniętymi palcami a jak będzie Ci zimno szybciutko nałożyć osłonkę (osłonka jest calością rękawiczki na zewnętrznej stronie ręki)


Chcesz więcej wiedzieć na temat alpaki zajrzyj TUTAJ


Wszystkie wyroby z wełny lamy i alpaki pierzemy ręcznie przy użyciu delikatnego detergentu w temperaturze max. 30 stopni, suszymy w pozycji poziomej. W ten sposób twoje rzeczy zachowają naturalne żywe i oryginalne kolory, a włókna nie rozciągną się.Nie bez przyczyny, welna alpaki i lamy posiada wiele zalet: doskonale chroni ciało przed utratą ciepła, nie przepuszcza wilgoci ani wody, tak więc nawet w zmoczonym ubraniu będzie ci w niej ciepło. Jest odporna na działanie promieniowania słonecznego i jest odporna na zabrudzenia. Co najważniejsze jest hypoalergiczna (nie powoduje uczuleń) a jej delikatność, miękkość i sprężystość potrafi przekupić ludzi najbardziej opornych na noszenie wełny.

A A A

Komentarze:

Copyright © 2008 sztukaperu.com

ponczo, wełna lamy, egzotyczna biżuteria