Promocja !

Guantes Manoplas de Alpacril Marron Claro

UBRANIA » szaliki, rękawiczki

Cena:25.00
Posiadamy na stanie:1
Cechy
Rozmiar długość rękawiczek około 24 cm, szerokoś około 8 - 11 cm. długość zakrywki 8 cm. długość odsloniętych palców 4 - 5 cm
Kolor Jasny brąz, Biały
masz pytania?

 

Materiał: 80 % wełna alpaki, 20 % akryl

Kolor: Jasny Brąz, Biały

Wzory: Inkaskie, Lamy

Kraj pochodzenia: Peru

 

Rękawiczki zostały wykonane ręcznie na drutach w kolorach naturalnych wełny alpaki. Są dwufunkcyjne: można je nosić z odsloniętymi palcami a jak będzie Ci zimno szybciutko nałożyć osłonkę (osłonka jest calością rękawiczki na zewnętrznej stronie ręki)

Chcesz więcej wiedzieć na temat alpaki zajrzyj TUTAJ

 

Wszystkie wyroby z wełny lamy i alpaki pierzemy ręcznie przy użyciu delikatnego detergentu w temperaturze max. 30 stopni, suszymy w pozycji poziomej. W ten sposób twoje rzeczy zachowają naturalne żywe i oryginalne kolory, a włókna nie rozciągną się.

 

 

Nie bez przyczyny, welna alpaki i lamy posiada wiele zalet: doskonale chroni ciało przed utratą ciepła, nie przepuszcza wilgoci ani wody, tak więc nawet w zmoczonym ubraniu będzie ci w niej ciepło. Jest odporna na działanie promieniowania słonecznego i jest odporna na zabrudzenia. Co najważniejsze jest hypoalergiczna (nie powoduje uczuleń) a jej delikatność, miękkość i sprężystość potrafi przekupić ludzi najbardziej opornych na noszenie wełny.

A A A

Komentarze:

Copyright © 2008 sztukaperu.com

ponczo, wełna lamy, egzotyczna biżuteria