Promocja !

Chullo Grueso Alpacril Amarillo

UBRANIA » czapki

Cena:40.00
Posiadamy na stanie:1
Cechy
Rozmiar obwód głowy 50 - 58 cm.
Kolor Żółty, Zielony, Pomaranczowy, Biały.
masz pytania?

Materiał: 80% wełna alpaki, 20 % akryl.

Długość całej czapki: 30 cm.

Długość czapki do nauszników: 22 cm.

Kolor: żółty, wielokolorowy.

Wzory: inkaskie.

Kraj pochodzenia: Peru.

 

Delikatne czapki z alpaki mają przepiękne geometryczne wzory nawiązujące do kultury Inków a bajeczne kolory, odzwierciedlają charakter Ameryki Południowej i są przejawem całej indiańskiej natury i kultury. Są niezwykle cieplutkie (wełna alpaka) i miłe w dotyku (akryl).

Chullo jest modelem czapki z nausznikami i pomponami po obydwu stronach. Została wymyślona przez Indian Quechua, którzy musieli znosić chłód i surowość górskiego klimatu. Nosząc chullo napewno nigdy nie zsunie ci się ono z uszu. W tej czapce napewno nie zmarźniesz!


Nie bez przyczyny, welna alpaki i lamy posiada wiele zalet: doskonale chroni ciało przed utratą ciepła, nie przepuszcza wilgoci ani wody, tak więc nawet w zmoczonym ubraniu będzie ci w niej ciepło. Jest odporna na działanie promieniowania słonecznego oraz na zabrudzenia. Co najważniejsze jest hypoalergiczna (nie powoduje uczuleń) a jej delikatność, miękkość i sprężystość potrafi przekupić ludzi najbardziej opornych na noszenie wełny.

 

Wszystkie wyroby z wełny lamy i alpaki pierzemy ręcznie przy użyciu delikatnego detergentu w temperaturze max. 30 stopni, suszymy w pozycji poziomej. W ten sposób twoje rzeczy zachowają naturalne żywe i oryginalne kolory, a włókna nie rozciągną się.

A A A

Komentarze:

Copyright © 2008 sztukaperu.com

ponczo, wełna lamy, egzotyczna biżuteria