Promocja !

Boina de 100 % lana de Alpaca Natural IV

UBRANIA » Berety

Cena:45.00
Posiadamy na stanie:1
Cechy
Rozmiar obwód głowy około 52 -54 cm, średnica beretu około 26 cm, głębokość 21-22 cm
Kolor Brąz, Biały, Szary
masz pytania?

Materiał: 100 % wełna alpaki, rękodzieło

Kolor: Brąz, Biały, Szary

Wzór: Inkaskie

Kraj pochodzenia: Peru


Wyjątkowy beret wykonany ręcznie ze 100 %  wełny alpaki, doskonale dopasowujący się do głowy.

Wełna alpaki, wełna bogów, tak określana ma do tego pełne prawo, gdyż posiada wiele zalet. Jest materiałem wyjątkowo termicznym i doskonale chroni ciało przed utratą ciepła. Te właściwości zawdzięcza maleńkim "kieszonkom" powietrznym, umieszczonym na całej długości włosa. Nie przepuszcza wilgoci ani wody, nawet w mokrym ubraniu jest ciepło, dlatego tak chętnie noszą ją Indianie w górach, gdzie często pogoda pozostawia wiele do życzenia.

Jej wspaniała mięciutka, delikatna i sprężyste runo potrafi "przekupić" niejednego opornego na wełnę człowieka. Z racji tego że występuje w ponad 20 kolorach i 200 odcieniach od bieli, brązu, szarości do czerni, nie wymaga farbowania.

Alpaka nie zawiera substancji alergizujących (nie wymaga obróbki substancji chemicznych) dlatego jest hypoalergiczna. Często więc wyrabia się z niej maskotki dla dzieci.

Niska zawartość lanoliny sprawia, że jest odporna na zabrudzenia.

Jeśli chcesz mieć coś wyjątkowo ciepłego, trwałego na lata, polecamy Ci ten beret z czystym sumieniem.


UWAGA: Wszystkie wyroby z wełny lamy i alpaki pierzemy ręcznie przy użyciu delikatnego detergentu w temperaturze max. 30 stopni, suszymy w pozycji poziomej. W ten sposób twoje rzeczy zachowają naturalne żywe i oryginalne kolory, a włókna nie rozciągną się.

 

A A A

Komentarze:

Copyright © 2008 sztukaperu.com

ponczo, wełna lamy, egzotyczna biżuteria